KONST / Litografier / Collage 14257210
nr 1425 7210
Lars Stenstad
(f. 1921), Sverige
Collage, Signerad, 29x27 cm, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Lars Stenstad, svensk målare och grafiker född i Ronneby 1921.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:12:09
15/10 10:55:24
Lars Stenstad
Läs mer om Lars Stenstad